A 2% adó felajánlása a 2024-es évben

Kedves szülők és iskolabarátok!

Kérjük, az adója 2%-nak felajánlásával segítsék a Juhász Gyula Alapiskolát az intézményfejlesztésben és nemzeti identitástudat-megőrző rendezvények szervezésében.

Az idei évben a Juhász Gyula Alapiskola kivételesen a Reviczky Társulással karöltve kéri az Önök adójának 2%-át.

A törvény lehetővé teszi, hogy jövedelemadójuk 2%-át egy nonprofit szervezetnek, a mi esetünkben a REVICZKY TÁRSULÁSNAK adományozzák, s ezen befolyt összeg ránk eső részét intézményünk fejlesztésére és kulturális programok szervezésére fordítanánk.

A 2% felajánlása nem többletkiadás Önöknek, hiszen ha nem neveznek meg egyetlen intézményt sem, ez az összeg az állami kasszába kerül.

Számunkra az Önök 2%-a azt jelenti, hogy bizalmat szavaznak és támogatást nyújtanak tevékenységeink fejlesztéséhez az Önök gyermekei és közösségünk érdekében.

Tegyen Jót! Jó helyre! Csatlakozzon egy jó ügy mellé!

Jövedelemadójuk 2%-nak felajánlásához készítettünk Önöknek egy rövid útmutatót arról, hogyan kell ezt megtenni:

- Kérje meg a munkáltatóját, hogy rendezze a befizetett adóelőleget

- Kérje meg a munkáltatóját, hogy adjon ki adóigazolást

Töltse ki az adó 2%-nak formanyomtatványát, amely az iskolánkban és a Nyomtatvány-tlačivo linkre kattintva is megtalálható

-  Mindkét formanyomtatványt (Nyilatkozat a visszaigazolással együtt) 2024. március 30-ig juttassa el a lakóhelye szerinti adóhivatalhoz.

Jogi személyeknek

2024. március 31-ig adja le adóbevallását. A Vyhlásenie az adóbevallás részét képezi.

ADATOK

IČO: 36 109177